Сайт працює в тестовому режимі.
mix.lviv.ua

Хороший дизайнер будує ясну структуру.
А поганий напихає все, що знає, і не може
привести до своєї думки глядача”
А. Логвін.

Пересуваючись містом не важко помітити, що механічно читаєте усе підряд, що попадається на очі, назви магазинів, написи на вітринах, стінах громадського транспорту, рекламні банери вздовж вулиць, то що. Причому рекламні банери привертають увагу не більше ніж інші написи і здебільшого за рахунок розмірів. Більшість майже відразу забуває те, що щойно побачила (прочитала). Декого зацікавила назва магазину тому, що потрібно придбати необхідний товар саме в ньому. Дехто звернув увагу на рекламний банер тому, що привабила пропозиція, яка рекламується.
   Щоб реклама була ефективною її треба донести саме до тієї людини якій потрібно те, що рекламується. Реклама повинна бути:

Адресною, простою, візуальною і інформативною.

Ми пропонуємо саме це – донести рекламу до клієнта.
   На головній сторінці ми розміщуємо візуальне посилання на рекламуємий товар (послуги). Посилання дає можливість отримати максимальну інформацію і контакти продавця товару (послуг). В подальшому просуваємо його (їх) в мережі Інтернет, реєструючи в різних пошукових системах, дошках оголошень.

Наша команда надає послуги з вивчення основ анімації в програмі adobe Flash, принципів будування сайтів на html, css. Promovshen (просування) сайтів в мережі інтернет. В нас Ви можете замовити рекламні GIF-банери, анамацію. Ми можемо розробити для Вас представницький вебсайт, розмістити його в мережі Інтернет.